Aktualności

Streamsoft otrzymał tytuł Najlepszego dostawcy IT dla przemysłu

Piątek, 2012-03-23

22 marca 2012 podczas Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2012 w Warszawie firma Streamsoft odebrała nagrodę "Najlepszy dostawca IT dla przemysłu" w kategorii: Polski system ERP. Tytuł ten został przyznany w konkursie zorganizowanym przez Redakcję czasopisma MSI Polska, które zajmuje się również badaniem rynku producentów i dostawców oprogramowania oferujących rozwiązania informatyczne dla firm z różnych branż.

Tytuł ten firma Streamsoft otrzymała na podstawie opinii Użytkowników systemu Streamsoft Prestiż. Redakcja czasopisma przeprowadziła badania wśród różnych firm z sektora przemysłowego - pytając przedstawicieli o to z jakich narzędzi korzystają, czy są one użyteczne w procesie zarządzania firmą i jakie korzyści zapewnia im korzystanie z systemów ERP. Przebadane firmy produkcyjne, które korzystają z oprogramowania Streamsoft PRESTIŻ wyraziły pozytywną opinię o jego możliwościach użyteczności.

Gratulujemy i jesteśmy dumni z przyznania naszemu Partnerowi tego tytułu, ponieważ jest on dowodem na to, że oferowane przez nas rozwiązania są przydatne w zarządzaniu firmą i wykorzystywane do rozwiązywania problemów, które mogą wystąpić w różnych obszarach przedsiębiorstwa.

Więcej aktualności... »