Aktualności

Streamsoft utrzymał pozycję lidera rynku ERP w 2011 roku.

Wtorek, 2012-06-26

Wśród wielu produktów na rynku średniego ERP najchętniej kupowanym systemem w 2011 roku był niezmiennie Streamsoft Prestiż!

Oprogramowanie firmy Streamsoft jest najchętniej wybieranym na rynku średnich ERP. Bardzo wyraźnie ukazują to badania przeprowadzone przez biuro badawczo-analityczne DiS. Według uzyskanych wyników firma Streamsoft w roku 2011 przeprowadziła największą ilość nowych wdrożeń systemu Streamsoft Prestiż. Wiąże się to też ze wzrostem sprzedaży systemu.

Firmy chętnie wybierają rozwiązania firmy Streamsoft, ponieważ są one proste w obsłudze, mają intuicyjny interfejs, a wdrożenie systemu poparte jest szkoleniami dla kadry przedsiębiorstwa. Wszystko to sprawia, że użytkownicy chętnie pracują na systemie Streamsoft Prestiż.

Jednym z ważnych czynników, które decydują o zakupie systemu Streamsoft Prestiż jest fakt, że potrafi ono efektywnie obsłużyć firmy z ponad 400 stanowiskami pracującymi na jednej bazie danych.

Poniższe diagramy pokazują pozycję lidera, utrzymaną przez system Streamsoft Prestiż. Wybrało go już ponad 4 400 Klientów.


Więcej aktualności... »