Aktualności

Streamsoft Prestiż bardzo chętnie wybierany przez firmy produkcyjne.

Środa, 2012-03-28

Oprogramowanie Streamsoft PRESTIŻ jest najchętniej wybieranym na rynku średnich ERP. Bardzo wyraźnie ukazują to badania przeprowadzone przez biuro badawczo-analityczne DiS. Według uzyskanych wyników oprogramowanie Streamsoft Prestiż w roku 2010 zanotowało największą ilość nowych wdrożeń. Wiąże się to też ze wzrostem sprzedaży oferowanych przez nas produktów.

Firmy chętnie wybierają system Streamsoft Prestiż, ponieważ jest on prosty w obsłudze, ma intuicyjny interfejs, zaś wdrożenie systemu poparte jest szkoleniami dla kadry przedsiębiorstwa. Wszystko to sprawia, że użytkownicy chętnie pracują na systemie Streamsoft Prestiż

Jednym z ważnych czynników, które decydują o zakupie oferowanego przez nas oprogramowania jest fakt, że potrafimy efektywnie obsłużyć firmy z ponad 400 stanowiskami pracującymi na jednej bazie danych. Podczas prac wdrożeniowych skonfigurowano i uruchomiono dotychczas ponad 23 tysiące stanowisk wspomagających różne obszary działalności przedsiębiorstw.

Streamsof Prestiż zdobywa co roku szereg nagród. W tym roku dzięki rozwiązaniom dla firm produkcyjnych stworzonym w systemie Prestiż,  firma Streamsoft została wyróżniona tytułem "Najlepszy dostawca IT dla przemysłu" w kategorii: polski system ERP.

Poniższy diagram wyraźnie pokazuje, że Streamsoft Prestiż nie ma sobie równych. Wybrało go już ponad 4 400 Klientów.

Więcej aktualności... »