Oprogramowanie dla średnich i dużych przedsiębiorstw

Firmom, których funkcjonowanie opiera się na rozbudowanych procedurach i złożonych procesach biznesowych oferujemy system StreamSOFT PRESTIŻ lub Streamsoft VERTO. Wybór zależy od wielu czynników, z których najistotniejsze to narzędzia bazodanowe i technologia oraz różnice dotyczące budowy, logiki biznesowej i poszczególnych funkcjonalności zawartych w systemie.

Streamsoft PRESTIŻ to zintegrowany, wielomodułowy system klasy ERP, obsługujący wszystkie procesy biznesowe firmy. Wybrało go już ponad 4 tysiące Klientów. Streamsoft PRESTIŻ wspomaga zarządzanie w każdym z kluczowych dla przedsiębiorstwa obszarów zarządzania: finansach i księgowości, sprzedaży, zakupie i logistyce, zarządzaniu majątkiem i kapitałem ludzkim oraz budowaniu trwałych relacji z klientami. Ponadto system PRESTIŻ to unikalne na skalę krajową rozwiązanie wspomagające zarządzanie procesami produkcyjnymi.

Zastosowane w systemie zaawansowane rozwiązania pozwalają na skuteczne i bezpieczne dostosowanie systemu do specyficznych wymagań przedsiębiorstwa oraz integrację z innymi bazami danych... więcej »

Streamsoft VERTO to przełomowy system ERP nowej generacji. Stanowi połączenie najlepszych możliwości systemów zamkniętych (zawierających bogaty zestaw funkcjonalności) i szkieletowych (otwartych na dodawanie własnych rozwiązań). System VERTO zawiera unikalne rozwiązania technologiczne i merytoryczne - jest najbardziej innowacyjnym produktem firmy StreamSOFT, rozpoczynającym nową erę w dziedzinie oprogramowania dla biznesu. Streamsoft VERTO został wyposażony w bogaty zestaw gotowych rozwiązań biznesowych oraz w możliwości dopasowania systemu do indywidualnych potrzeb klienta. Połączenie to zapewnia użytkownikom optymalny czas wdrożenia systemu. Ponadto, klient ma możliwość ciągłej modyfikacji systemu w trakcie jego eksploatacji, pod kątem zmieniających się oczekiwań. Streamsoft VERTO to nie jest "tylko" system, to wizja nowoczesnego zarządzania firmą. więcej »

Oprogramowanie dla małych i średnich przedsiębiorstw

Dynamicznie rozwijającym się firmom, które zdobywają lub umacniają pozycję rynkową, proponujemy system StreamSOFT PRO.

Streamsoft Pro to zintegrowany wielomodułowy system przeznaczony dla przedsiębiorstw rozliczających się na zasadach pełnej księgowości.

Poszczególne moduły systemu zapewniają użytkownikom wspomaganie codziennej pracy we wszystkich obszarach firmy. Przyjazny interfejs ułatwia korzystanie z aplikacji i sprawia, że pracownicy w krótkim czasie przyswajają wiedzę z zakresu obsługi oprogramowania...

System zapewnia zarządzanie kontaktami z kontrahentami i planowanie działalności przedsiębiorstwa na różnych poziomach. Koordynacja przepływu informacji oraz gromadzenie ich w jednej, centralnej bazie danych, pozwala na sprawne zarządzenie nawet rozległym przedsiębiorstwem bez potrzeby przemieszczania się i dokonywania okresowych kontroli... więcej »

Oprogramowanie dla mikro- i małych przedsiębiorstw

Niewielkim firmom, chcącym skorzystać z rozwiązań prostych i tanich, a jednocześnie skutecznych, sprawdzonych i zapewniających bezpieczny rozwój wraz z roznącymi potrzebami przedsiębiorstwa, oferujemy oprogramowanie StreamSOFT PC Biznes lub Symfonia Start.

PC BIZNES to pakiet prostych, lecz niezwykle funkcjonalnych programów dla niewielkich firm i biur rachunkowych, wspomagający pracę w podstaowych obszarach działalności: sprzedaży i fakturowaniu, księgowości oraz kadr i płac. Całość ułatwia codzienną pracę oraz pozwala na uzyskiwanie kluczowych informacji niezbędnych do zarządzania... więcej...» więcej »

Symfonia Start

Firmom, w których jedna osoba odpowiada za prowadzenie działalności i administrowanie księgami, proponujemy wykorzystanie produktów z linii Symfonia Start. Te proste w obsłudze rozwiązania informatyczne usprawniają funkcjonowanie niewielkiej firmy - ułatwiają tworzenie podstawowych dokumentów, zarządzanie księgowością i obsługę sprzedaży... więcej »